جستجو در تأليفات معظم له
 

قرآن، حديث، دعا
زندگينامه
کتابخانه
احكام و فتاوا
دروس
معرفى و اخبار دفاتر
ديدارها و ملاقات ها
پيامها
فعاليتهاى فرهنگى
کتابخانه تخصصى فقهى
نگارخانه
اخبار
مناسبتها
صفحه ويژه
روزنامه جمهورى اسلامى « معرفى و اخبار دفاتر « صفحه اصلى  

آيت الله العظمي فاضل لنكراني
صدا و سيما از انتشار مطالب خرافي پرهيز كند

بخش خبري شهرستان : حضرت آيت الله العظمي فاضل لنكراني از مراجع عظام تقليد در قم ديدار معاون سياسي صدا و سيما با ايشان , بر لزوم پرهيز رسانه ملي از انتشار مطالب خرافي تاكيد كردند.
ايشان روشنگري و اعتمادسازي در جامعه را از وظايف صدا و سيما برشمرده و افزودند : بايد از اين رسانه فراگير كه به منزله دانشگاه عمومي است براي تبيين احكام و معارف الهي و مكتب تشيع استفاده بيشتري شود.
ايشان با تقدير از عملكرد راديو معارف و شبكه قرآن سيمااز مسئولان ديگر شبكه ها خواستند در محتواي برنامه هاي خود جنبه هاي معارفي بيشتري بگنجانند.
آيت الله فاضل لنكراني تصريح كردند : صدا و سيما بايد اعتماد افكار عمومي را به خود جلب كند تا در انعكاس ديدگاههاي نظام موفق باشد.
ايشان افزودند : صدا و سيما در تقويت مذهب و تحكيم مباني ديني بيشتر تلاش كند.
انتظار آن است كه مسائلي كه ممكن است فرهنگ اصيل اسلامي جامعه را مخدوش كند از اين رسانه منعكس نشود. بايد اين رسانه مسائل ناب و واقعي اسلام و تشيع را منعكس كنند. بايد از مسائل مشكوك و يا خرافي و غيرواقعي جدا پرهيز شود.
ايشان افزودند : از وظايف مهم اين رسانه معرفي شخصيت امام به نسل جوان امروز ما است بايد ابعاد علمي و تقوائي و عرفاني و سياسي امام را هرچه بيشتر براي جوانان و مردم بيان نمائيد.
ايشان فرمودند : مردم بايد اعتماد كامل به اين رسانه داشته باشند بايد طوري باشد كه آنچه را كه از اين رسانه مشاهده يا استماع مي كنند در صحت آن ترديد نداشته باشند بايد انعكاس كننده نظريه هاي شخصيتهاي مورد اعتماد انقلاب و اسلام باشد