جستجو در تأليفات معظم له
 

قرآن، حديث، دعا
زندگينامه
کتابخانه
احكام و فتاوا
دروس
معرفى و اخبار دفاتر
ديدارها و ملاقات ها
پيامها
فعاليتهاى فرهنگى
کتابخانه تخصصى فقهى
نگارخانه
اخبار
مناسبتها
صفحه ويژه
روزنامه جمهورى اسلامى « معرفى و اخبار دفاتر « صفحه اصلى  

آيت الله العظمي فاضل لنكراني :
با حفظ روحيه شهادت طلبي , هيچ قدرتي نمي تواند به اين مملكت آسيب برساند
حضرت آيت الله العظمي فاضل لنكراني يكي از مراجع عظام تقليد در قم گفت : پيروزي در خرمشهر باعث شد تا ديگر دشمنان به فكر جنگ با ايران نيفتند.
به گزارش خبرگزاري جمهوري اسلامي , ايشان در ديدار با فرماندهان لشكر 17 علي بن ابيطالب (ع ) سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در قم افزود : فتح خرمشهر دشمنان كشور را از دستيابي به ايران نااميد ساخت , چرا كه در غير اين صورت چه بسا (هجوم دشمن ) مسايلي را براي ما به دنبال داشت.
ايشان با تاكيد بر اينكه خرمشهر را خدا آزاد كرد , ادامه داد : شهداي خرمشهر نشان دادند كه با روحيه شهادت طلبي در هر زمان مي توان بر استكبار جهاني پيروز شد.
آيت الله فاضل بيان داشت : جوانان امروز بايد با اين روحيه آشنا شوند و ضمن آگاهي ازفداكاريهاي رزمندگان در طول دفاع مقدس بدانند كه انقلاب نيازمند شهادت طلبي است .
ايشان اظهار داشت : اين انقلاب با هزينه سنگيني به دست آمد , ماامروز ميل به جنگ نداريم اما روحيه شهادت طلبي را حفظ مي كنيم و با چنين روحيه اي هيچ قدرتي نمي تواند به اين مملكت آسيب برساند.
آيت الله فاضل لنكراني ايران را تنها حكومت شيعي در جهان دانست و افزود : امروز چشم همه به ما دوخته شده است و جوانان ما با روحيه اي استوار دشمن را مايوس مي سازند.
گروهي از فرماندهان لشكر 17 علي بن ابيطالب (ع ) سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در آستانه سالروز آزادسازي خرمشهر از دست ارتش عراق به ديدار « آيت الله العظمي فاضل لنكراني » رفته بودند.