جستجو در تأليفات معظم له
 

قرآن، حديث، دعا
زندگينامه
کتابخانه
احكام و فتاوا
دروس
معرفى و اخبار دفاتر
ديدارها و ملاقات ها
پيامها
فعاليتهاى فرهنگى
کتابخانه تخصصى فقهى
نگارخانه
اخبار
مناسبتها
صفحه ويژه
هفته نام افق حوزه « معرفى و اخبار دفاتر « صفحه اصلى  

آيت الله العظمي فاضل لنكراني:
خدمت به اين مملکت عبادت است

گروه خبر - جمعي از روحانيون و کارکنان سازمان عقيدتي سياسي ارتش جمهوري اسلامي ايران پنجشنبه 31 فروردين با آيت الله العظمي فاضل لنکراني ديدار نمودند.
معظم له در اين ديدار اظهار داشتند: وجود سازمان هاي عقيدتي سياسي در ارتش و سپاه از برکاتي است که خداوند به اين دو نيرو عنايت فرموده تا از نظر آشنايي با احکام و قرآن و حديث مشکلي نداشته باشند.
ايشان افزودند: حضور روحانيون در سازمان ها و عقيدتي سياسي از نعمت هاي الهي است زيرا بعضي از نيروها با مسائل ابتدائي ديني آشنا نيستند و پس از ورود به اين نيرو، از مسائل ديني و اجتماعي آگاه مي شوند و بنيانگذار اين امر امام راحل بود و به حمدالله امروز از برکات نشر آثار آن بهره مند هستيم و تشکر از اين توفيق، موجب اجر مضاعف خواهد بود.
معظم له ضمن آرزوي توفيق براي دست اندرکاران عقيدتي سياسي ارتش، عظمت انقلاب و ايران را مديون برکات خون شهيدان دانستند و يادآور شدند: آنها با اهداي خون خود حماسه آفريدند و شما نيز با کار زيربنايي فرهنگي و ديني، اجر شهيد را داريد زيرا در پهنه گيتي تنها کشوري که ملت و حکومتش بر مبناي معارف اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام است ايران است، لذا خدمت به اين مملکت عبادت است.