جستجو در تأليفات معظم له
 

قرآن، حديث، دعا
زندگينامه
کتابخانه
احكام و فتاوا
دروس
معرفى و اخبار دفاتر
ديدارها و ملاقات ها
پيامها
فعاليتهاى فرهنگى
کتابخانه تخصصى فقهى
نگارخانه
اخبار
مناسبتها
صفحه ويژه
جمهوري « معرفى و اخبار دفاتر « صفحه اصلى  

رهبر معظم انقلاب :
حوزه علميه يكي از استوانه هاي علمي و تحقيقي و ملت ايران يكي از مراجع انقلابي و بيدار خود را از دست داد (27/3/1386)

در پي ارتحال فقيه مجاهد مرحوم مغفور حضرت آيت الله آقاي فاضل لنكراني رضوان الله تعالي عليه حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي پيام تسليتي صادر فرمودند.

متن پيام به اين شرح است :

بسم الله الرحمن الرحيم
انالله و انااليه راجعون

با تاسف و تاثر فراوان از ارتحال فقيه مجاهد مرحوم مغفور حضرت آيت الله آقاي فاضل لنكراني رضوان الله تعالي عليه اطلاع يافتم . اين ضايعه اي سنگين براي حوزه علميه و ملت شريف ايران است .

حوزه علميه يكي از استوانه هاي علمي و تحقيقي و يكي از استادان برجسته خود و ملت ايران يكي از مراجع تقليد انقلابي و بيدار و پرتحرك خود را از دست داد. ايشان در سالهاي طولاني دوران اختناق در شمار برجستگاني از حوزه علميه قم بودند كه در ميدانهاي گوناگون مبارزات حضور داشته و رنج تبعيد را به جان خريدند و پس از پيروزي انقلاب ازجمله روحانيون نامداري بودند كه نقشهاي مهمي در همه موارد حساس ايفا نمودند. رحمت خدا بر ايشان باد.

اينجانب اين مصيبت بزرگ را به حضرت بقيه الله ارواحنافداه و به مراجع عظام و علماي اعلام و فضلا وطلاب حوزه مباركه و به عموم ملت ايران تسليت ميگويم . همچنين به خانواده مكرم و آقازادگان ارجمند و ديگر بازماندگان و منسوبان ايشان عرض تسليت كرده تسلا و صبر آنان را از خداوند متعال مسالت مينمايم .

والسلام علي عبادالله الصالحين
سيدعلي خامنه اي
26 خرداد 1386