جستجو در تأليفات معظم له
 

قرآن، حديث، دعا
زندگينامه
تأليفات
احکام و فتاوا
دروس
اخبار
ديدارها و ملاقات ها
پيامها
فعاليتهاى فرهنگى
کتابخانه تخصصى فقهى
نگارخانه
پايگاه هاى مرتبط
مناسبتها
معرفى و اخبار دفاتر
صفحه اصلي  

اخبار >> پیام

حضرت آيت الله العظمي فاضل لنكراني: مردم به صورت گسترده در راهپيمايي 22 بهمن شركت كنند

 

بسم الله الرحمن الرحيم
 

حضرت آيت الله العظمي « فاضل لنكراني » از مراجع عظام تقليد از ملت ايران خواست تا در راهپيمايي 22 بهمن به صورت گسترده شركت كنند .
به گزارش خبرگزاري جمهوري اسلامي ايشان روزگذشته در ديدار گروهي از فرماندهان و مديران ارشد نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي خاطرنشان كرد : راهپيمايي 22 بهمن يك راهپيمايي عادي نيست بلكه نوعي ابراز عقيده واعلام حمايت از آرمانهاي بلند انقلاب است .
ايشان از مردم خواست تا با حضور خود در راهپيمايي سالگرد پيروزي انقلاب ضمن حمايت از دستاوردهاي انقلاب مخالفت خود را با فشارهاي استكبار جهاني عليه ايران اعلام كنند.
آيت الله فاضل لنكراني با اشاره به اينكه انقلاب اسلامي دستاوردهاي بزرگي براي بشريت داشته است خاطرنشان كرد : بعد از انقلاب اسلامي ديگر مردم جهان در برابر زور و استكبار خضوع نكردند.
ايشان افزود : انقلاب اسلامي خدمات بزرگي رابه تمام بشريت بويژه آزاديخواهان ارايه داده است به گونه اي كه همه مردم در سراسر جهان راه مبارزه با ظلم ستيزي را فراگرفتند.
آيت الله فاضل گفت : انقلاب اسلامي تنها به ملت ايران اختصاص ندارد بلكه پيام ظلم ستيزي اين انقلاب متعلق به همه مردم جهان است .
ايشان گفت : در انقلاب اسلامي ثابت شد كه خداوند بزرگ در باطن سرنوشت ها را رقم خواهد زد و قدرت قدرتمندان بزرگ پوچ وتوخالي مي باشد.
آيت الله فاضل لنكراني يادآور شد حضرت امام (ره ) با توكل به خداوند و با دست خالي وبدون ابزار جنگي قيام كرد و به پيروزي رسيد.
ايشان گفت : ما نبايد نقش انقلابيون و در راس آنها حضرت امام (ره ) در پيروزي انقلاب اسلامي را به فراموشي بسپاريم .
آيت الله فاضل همچنين وحدت و انسجام را تنها راهكار اساسي براي برون رفت جهان اسلام از توطئه هاي تفرقه افكنانه دشمنان دانست و گفت : حضرت امام خميني (ره ) سالها پيش اين نكته مهم را احساس كرد و آن را به همه سفارش نمود.
ايشان تصريح كرد : منظور از اتحاد شيعه و سني اين نيست كه شيعيان و اهل سنت اعتقادات هم ديگر را بپذيرند بلكه آنها بايد در برابر دشمنان مشترك به وحدت برسند.